Polityka zwrotów i zwrotów


Jeśli nie jesteś zadowolony z przedmiotu, chcemy szybko rozwiązać problem. Skontaktuj się z nami jak najszybciej, aby omówić swój problem.

PRAWO DO ZWROTU TOWARU W CIĄGU CZTERNAstu DNI OD OTRZYMANIA

Możesz skorzystać z prawa do odstąpienia od umowy bez podania przyczyny w ciągu czternastu dni od otrzymania. Następnie masz kolejne czternaście dni na zorganizowanie zwrotu towaru do nas. Po otrzymaniu towaru zwrócimy Ci koszt zakupu, z wyłączeniem wszelkich kosztów dostawy i pomniejszonych o wszelkie koszty odbioru i zwrotu, które zgodziliśmy się zorganizować w Twoim imieniu.

PRAWO DO ZWROTU WADLIWEGO TOWARU W CIĄGU TRZYDZIESTU DNI OD ODBIORU

W przypadku, gdy towar jest wadliwy, bardzo chcielibyśmy mieć możliwość naprawienia problemu i prosimy o kontakt, abyśmy mogli dołożyć wszelkich starań.

Masz prawo zwrócić wadliwy towar w ciągu trzydziestu dni od jego otrzymania. Jeśli chcesz to zrobić, daj nam znać, a my zorganizujemy odbiór towaru lub, w przypadku mniejszych przedmiotów, poproś o przesłanie go do nas . Po otrzymaniu towaru z radością zwrócimy koszt towaru, w tym koszt dostawy i koszt zwrotu towaru do nas.

ZWROTY

Zwrotu środków dokonujemy zazwyczaj w ten sam sposób, jak w przypadku pierwotnej płatności. Na przykład karta kredytowa, przelew bankowy.

JEŚLI WADY ZNAJDZIESZ PO TRZYDZIESTU DNIACH OD ODBIORU

 Twój towar objęty jest naszą gwarancją obejmującą wady produkcyjne i wykonawcze, w tym wszelkie istotne wady materiałowe. Będziemy współpracować z Tobą, aby naprawić usterkę i mamy nadzieję, że szybko będziesz gotowy do ponownego huśtania się!

ZGODNOŚĆ

Twoje prawa opisane powyżej są zgodne z Ustawą o prawach konsumenta z 2015 r.