Step Up Your Food Smoking Game with the Original Bradley Smoker

Zwiększ swoją grę palenia jedzenia Oryginalny palacz Bradleya

Posted on: October 04, 2023Zwiększ swoją grę z palenia jedzenia z oryginalnym Bradley Smoker, doświadczając naszej specjalistycznej technologii. Ta metoda palenia oferuje dodatkową wszechstronność i kontrolę, co skutkuje precyzyjnym gotowaniem i konsekwentnym smakiem dymu.

Wzbogać swoją zabawę w palenie żywności dzięki oryginalnej wędzarni Bradley, korzystając z naszej specjalistycznej technologii. Ta metoda wędzenia zapewnia dodatkową wszechstronność i kontrolę, co skutkuje precyzyjnym gotowaniem i spójnym smakiem dymu.

The Oryginalna palarka Bradley eliminuje ryzyko palenia dzięki dokładnej kontroli temperatury i automatycznemu doprowadzeniu paliwa. Dzięki temu urządzenie może palić do 8 godzin bez konieczności uzupełniania.

Oryginalna wędzarnia jest sterowana termostatycznie i działa zarówno w przypadku gorącego, jak i zimnego dymu. Dym powstaje w wyniku spalania drewnianych krążków, które są połączone z urządzeniem za pomocą kontrolowanego mechanizmu. Otrzymujesz tyle dymu, ile chcesz. Nie musisz już doglądać żadnego ognia. Tak naprawdę, gdy już zostanie ustawiony, możesz o nim zapomnieć, aż nadejdzie czas uczty!

Cechy

W skrócie

Oto specyfikacja w skrócie:

  • Izolowane wnętrze ze stali nierdzewnej
  • 76L lub 108L wewnętrznej przestrzeni dla palących
  • Element grzewczy o mocy 500 W i element wędzarniczy o mocy 125 W
  • Automatyczny system podawania biszkietów drzewnych
  • Automatyczna wytwornica dymu, działająca do 8 godzin bez konieczności uzupełniania
  • Prosta w użyciu kontrola temperatury
  • Oddzielne palniki generatora i piekarnika
  • Dostępne z 4 i 6 regulowanymi stojakami
  • Można wędzić na gorąco i na zimno, a także piec i suszyć żywność
  • 1 rok gwarancji od daty zakupu

Oryginalna wędzarnia Bradley, dostępna w rozmiarach na 4 i 6 stojaków

Szczegółowo

Ta oryginalna wędzarnia Bradley automatycznie pali w temperaturze do 138°C (280°F). Ładuje się samoczynnie, jednym ciastkiem co 20 minut. Biszkiet smakowy emituje ciągły dym i gaśnie automatycznie.

Izolowana pianką szafka z podwójnymi ściankami ma wbudowany termometr i zawiera 4 lub 6 pojemnych stojaków ze stali nierdzewnej. Elementy grzejne szafy i elementy wytwarzające dym są sterowane niezależnie. Wewnętrzna powierzchnia kuchenna o powierzchni 2,68 m2. stóp (4 stojaki) i 3,81 mkw. stóp (6 stojaków) i jest w pełni elektryczny.

Do czego używać oryginalnej wędzarni

Wędzarnia Bradley's Original Smoker jest idealna do wędzenia mostka wołowego, łopatek wieprzowych i żeberek. Zdolność wszechstronnego palacza pozwala na wędzenie potraw na zimno (z adapter do zimnego dymu) lub palenie na gorąco. W rezultacie tworzy idealne środowisko do powolnego prażenia w niskiej temperaturze.

Wędzarnia ma trwałą stalową obudowę z wytrzymałym wykończeniem proszkowym epoksydowym i polerowaną stalą nierdzewną, co zapewnia lata doskonałej wydajności palenia.

Oprócz przygotowywania grilla możesz używać wędzarni Bradley do wędzenia na zimno ryb, takich jak diabelnie pyszny wędzony łosoś. Można go również używać jako suszarki do żywności świetny drań Lub suszone owoce. Będziesz musiał go dobrze wyczyścić, szczególnie po rybie, ale wnętrze ze stali nierdzewnej znacznie to ułatwia.

Końcowe przemyślenia

Dysponując odrobiną wiedzy i doświadczenia w zakresie działania tego procesu, powinieneś eksperymentować z nowymi smakami i przepisami z wędzarnią Bradley.

Kup własną oryginalną wędzarnię Bradley na naszej stronie już dziś, aby zacząć palić swoje ulubione przepisy!

Miłego palenia!