Level Up Your BBQ Season with the World-Class Bradley Smoker P10

Wyrównaj sezon grilla ze światowej klasy Bradley Smoker P10

Posted on: October 04, 2023Wprowadź sezon grilla ze światowej klasy Bradley Smoker P10, tworząc autentyczne wędzone przepisy na własnym podwórku.

Rozpocznij sezon grillowy na wyższy poziom dzięki światowej klasy wędzarni Bradley Smoker P10, przygotowując autentyczne wędzone dania według przepisów na własnym podwórku.

Światowej klasy wędzarnia Bradley Smoker P10 umożliwia w pełni automatyczne ładowanie Bisquettes®, a następnie wędzenie przez maksymalnie 10 godzin. Całkowicie izolowany i cyfrowy, wybierasz czas, temperaturę i ilość dymu.

Otrzymujesz spójne, smakowicie wędzone rezultaty. Za każdym razem.

Niezależnie od tego, czy jesteś zawodowym szefem kuchni, czy weekendowym wojownikiem, który po prostu lubi się bawić, pokochasz tę zupełnie nową wędzarnię Bradley o dużej pojemności. Dzięki eleganckiemu wyglądowi i zaawansowanym funkcjom ten światowej klasy zły chłopiec podnosi poprzeczkę, jeśli chodzi o palenie na gorąco.

P10 to jedyna wędzarka, jakiej będziesz potrzebować

Wędzarnia Bradley 4 Rack 1000 W P10 jest idealna dla profesjonalnych szefów kuchni lub miłośników wędzenia, którzy chcą opanować wędzenie gorących potraw w wędzarni Bradley o dużej pojemności.

Bez opieki nad dziećmi, bez kłopotów i zmartwień.

Elektryczna wędzarnia Bradley Professional P10 to elegancki i nowoczesny sposób na powolne gotowanie i perfekcyjne wędzenie potraw. Ta elektryczna wędzarnia posiada wbudowany generator dymu, który automatycznie ładuje biszkiety do zasobnika. Ma to na celu zapewnienie, że temperatura podczas gotowania nie będzie się wahać.

Ta wędzarnia nie może być łatwiejsza w obsłudze!

Po prostu ustaw żądaną temperaturę i czas, a następnie możesz usiąść i cieszyć się dniem. Pozwól profesjonalnemu P10 gotować jedzenie nawet przez 10 godzin bez konieczności uzupełniania drewna.

Ta wędzarnia ma 4 chromowane półki, ale w ogromnym piekarniku o pojemności 76 litrów jest miejsce dla 5 z nich. Wędzarnią można sterować za pomocą programowalnego wyświetlacza cyfrowego, który umożliwia ustawienie czasu wędzenia, czasu piekarnika i temperatury gotowania.

P10 umożliwia utworzenie lub pobranie do 50 różnych pysznych przepisów na pamięć USB, które palacz może następnie odczytać. Informacje te obejmują czas gotowania i temperatury, które można zaprogramować w piekarniku, aby automatycznie upiec wybrane danie.

Korzyści ze stosowania P10

P10 ma 4 duże stojaki, elementy grzejne o mocy 1000 W, możliwość palenia do 10 godzin bez konieczności uzupełniania, izolację i profesjonalną obudowę ze stali nierdzewnej 76L.

Cechy pierwszej gorącej wędzarni Bradleya:

 • Elektryczna wędzarnia o dużej pojemności
 • Programowalne sterowanie cyfrowe
 • W zestawie 4x stojaki chromowane, miejsce na 5 stojaków
 • Powierzchnia gotowania: 76 litrów
 • Temperatury gotowania: 30°C – 160°C / 86°F – 320°F
 • Wbudowany generator dymu
 • Można palić do 10 godzin bez wkładu drzewnego
 • 2 wbudowane sondy do żywności, zapewniające idealne wypieczenie
 • Wnętrze ze stali nierdzewnej ze wspornikami na stojaki
 • Twórz lub pobieraj do 50 przepisów na pamięć USB
 • Cztery regulowane nóżki dla dodatkowej stabilności
 • W zestawie tacka ociekowa
 • 12-miesięczna gwarancja

Idealna wewnętrzna temperatura robocza wędzarni P10 mieści się w zakresie od 30°C do 160°C, co przekłada się na 86°F – 320°F. Zwiększona dokładność temperatury zapewnia dodatkowe ogrzewanie sterowane PID (proporcjonalno-całkująco-różniczkujące).

Dlaczego palacze Bradley zapewniają najczystszy dym


Smak wędzonej żywności uzyskuje się dzięki zastosowaniu wyłącznie najlepszych trocin z różnych dostępnych gatunków drewna. Nasze Bisquettes z czystego drewna mają za każdym razem te same standardy. Płonie przez idealny czas, więc nie nabierze ostrego smaku popiołu!

Każdy Bisquette jest gaszony wodą, gdy skończy robić swoje, dzięki temu procesowi otrzymasz najlepsze wędzone jedzenie.

Podsumowując

Używając Bradleya, nie tylko poczujesz różnicę, ale także ją zobaczysz.

Kup wędzarnię Bradley P10 już dziś, aby cieszyć się paleniem na podwórku z rodziną.

Odwiedź nasze strona internetowa dziś na bradleysmoker.co.uk, aby uzyskać więcej informacji na temat P10.

Co właściciele Pro P10 myślą o swoim palaczu: