How do you prepare a cambro?

Jak (i ​​kiedy) użyć Faux Cambro

Posted on: October 04, 2023
Read time: Read Time: 10 minPołącz tekst z obrazem, aby skupić się na wybranym produkcie, kolekcji lub poście na blogu. Dodaj szczegóły dotyczące dostępności, stylu, a nawet opublikuj recenzję.

Zorganizowanie grilla dla najbliższych to zawsze wspaniały pomysł na spotkanie. Od znalezienia czasu na spotkanie z przyjaciółmi i rodziną w celu wypróbowania nowych przepisów — grillowanie pozwala cieszyć się tym wszystkim razem. Jednak wiele osób boi się pomysłu zorganizowania grilla lub aktywnego w nim udziału. Część z nich uważa, że nie ma odpowiednich umiejętności i technik hostingowych, z drugiej strony niektórzy boją się popełnić błędy w jedzeniu lub jego temperaturze.

Oto wspaniała wskazówka, sztuczka lub narzędzie, które możesz wypróbować następnym razem, gdy organizujesz spotkanie związane z jedzeniem. Sztuczne cambro może przyjść Ci na ratunek i sprawić, że Twoje jedzenie będzie tak świeże i ciepłe, jak po zdjęciu z grilla/kuchenki. W wielu sytuacjach jedzenie przygotowuje się wcześniej, aby uniknąć wpadek i jest to idealny moment, aby w pełni wykorzystać ten niezbędny element.

Rzeczy potrzebne do sztucznego cambro

Co to jest sztuczne Cambro?

Sztuczne cambro to narzędzie kuchenne, którego używa wiele firm cateringowych, a nawet profesjonaliści, aby mieć pewność, że ich jedzenie pozostanie świeże i ciepłe. Cambro to izolowane pudełko. To pudełko może być bardzo pomocne, jeśli chcesz transportować ciepłą żywność lub po prostu musisz przechowywać żywność, zachowując bezpieczną temperaturę. Cambros może być wspaniałą pomocą nie tylko podczas spotkań czy grillów, ale także na imprezach.

Sztuczne cambro zwykle utrzymuje ciepło żywności w temperaturze powyżej 140° F (60° C). Cambro działa podobnie do chłodnicy lub kolby termicznej. Na rynku jest ich mnóstwo, jednak jakość i cena każdego z nich jest inna. Cambro różni się od zwykłych lodówek lub termosów pod wieloma względami. Po pierwsze, z łatwością zmieści się w nim coś większego i ma wystarczającą moc, aby zapewnić odpowiednią izolację. Jedzenie w dużych ilościach lub produkty takie jak żeberka, kotlety, a nawet indyk z łatwością zmieszczą się w cambro.

Ludzie zwykle zastanawiają się, jak używać sztucznego cambro, ponieważ na początku może to brzmieć lub wydawać się trudne. Ale w rzeczywistości korzystanie z jednego z nich nie jest wcale trudne. Zawsze zaczynaj od ugotowania jedzenia z wyprzedzeniem i wcześniej włącz sztuczne cambro. Na przykład, jeśli czas przygotowania i gotowania wynosi 2 godziny, upewnij się, że cambro jest gotowe i działa na godzinę przed rozpoczęciem. Możesz przystąpić do przygotowywania cambro na 40 do 45 minut przed zakończeniem gotowania, grillowania lub wędzenia jedzenia.

Jak przygotować cambro?

Cambro przygotowujesz wlewając do niego wodę i od razu zamykając pokrywkę. Upewnij się, że pokrywa jest zamknięta na kolejne 30 minut, podczas gdy będziesz kontynuować przygotowywanie jedzenia. Po zakończeniu gotowania spuść wodę, ale zachowaj ostrożność i zastosuj metody zapobiegania. Rękawiczki ochronne to świetny sposób na ochronę przed gorącem. Mięso zawiń w folię aluminiową i włóż do aluminiowej patelni.

Możesz teraz włożyć go do cambro i zamknąć pokrywkę, pozwalając, aby mięso tam pozostało, aż będzie ciepłe. Korzystanie z tej metody i narzędzia to bezpieczny i łatwy sposób na utrzymanie ciepła wszelkiego rodzaju mięsa. Dzięki temu zachowany zostanie nienaruszony smak, ponieważ mięso utrzyma swoją temperaturę. Wiele osób twierdzi, że pracę wykonaną przez cambro można wykonać metodami DIY. Jednak nie rozumieją komfortu, elastyczności i łatwości, jaką zapewnia to urządzenie.

Jak używać sztucznego cambro?

Sztuczne cambro jest niezbędne, jeśli jesteś profesjonalistą, prowadzisz firmę cateringową lub często organizujesz spotkania i wydarzenia. Daje Ci swobodę, której szukasz podczas gotowania dla dużej liczby osób i chcesz uniknąć niespodzianek, jeśli chodzi o temperaturę lub świeżość potraw.

Jak konserwować i czyścić sztuczne cambro

Konserwacja i czyszczenie sztucznego cambro również nie jest trudne. Wymaga dobrego, starego czyszczenia co jakiś czas, aby nie pozostały w nim żadne zapachy. Jednym z najlepszych sposobów jest po prostu wytarcie wszystkich plam i soków za pomocą samego mydła i wody. Dzięki temu Twoje niezbędne narzędzie będzie czyste i gotowe na nadchodzące wydarzenia i spotkania.

Ten niezbędny sprzęt kuchenny to narzędzie, w które warto zainwestować, ponieważ można go używać na wiele różnych sposobów. Jest idealny do specjalnych potraw, takich jak mostek lub tyłek wieprzowy, które wymagają odpoczynku. Oszczędza także czas, eliminując bałagan podczas podróży z jedzeniem. Faux cambro można również wykorzystać podczas przygotowywania dużej uczty i mieć na liście wiele rzeczy do przygotowania.

To narzędzie jest sekretem utrzymywania ciepła wszystkich potraw i nigdy nie zawiedzie nikogo zimnym jedzeniem. Niezależnie od tego, czy jest to część Twojej pracy, czy pomaga Ci w domu, sztuczne cambro będzie Cię wspierać. Jest to z pewnością jedno z najlepszych narzędzi, w jakie zainwestujesz w tym roku.

Chcesz dowiedzieć się więcej o narzędziach do palenia? Sprawdź poniższe artykuły:
5 najlepszych narzędzi potrzebnych do pysznego wędzenia jedzenia
Ranking najlepszych rękawic do grillowania!
Czy powinienem nakłuwać surowe mięso sondami i wstrzykiwaczami?

Więcej świetnych pomysłów na maksymalne wykorzystanie wędzarni Bradley znajdziesz w naszych niesamowitych artykułach Witryna poświęcona paleniu żywności Bradley Smoker